Site Haritası
Takvim

Anasayfa

 

 Dolap işlemlerinde kaliteye tesir eden en önemli faktörler;

1. Dolabın teknik özellikleri

2. pH'ın kontrol altında tutulması 

3. Sıcaklığın kontrolü

4. Kimyasal maddelerin hassas dozajlanması ve miktar kontrolüdür.

 

Ülkemizde ilk defa modern Deri Dolapları ve kimyasal proses kontrol sistemleri imalatı maksadı ile kurulan Hüni Deri Makinaları fabrikasında İsviçre merkezli ana firmamızın üstün kalite anlayışına uygun olarak üretilen deri dolapları yukarıda bahsedilen beş kalite kontrol faktörünü de temin edecek şekilde dizayn edilmiştir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız müşterimizden gelen öneri ve istekleri de değerlendirerek sürekli olarak yenileyerek ürettiği deri dolaplarında şu özellikleri sağlamıştır:

1. Bütün ahşap aksam, özel kurutma fırınlarında kurutulmuş, üstün bir mukavemete sahip olan Afrika menşeili 1.ci sınıf  sert ağaçlardan üretilmektedir. 

2. En hassas ağaç işleme makinalarında pürüzsüz yüzeye sahip keresteden yapılan dolap dahili yüzeyi derinin sırça tabakasına zarar vermeyecek bir kayganlıktadır. 

3. Dünyadaki en kolay kullanımlı yana sürgülü paslanmaz çelik kayar kapı, dolap işçilerine büyük bir kullanım kolaylığı sağlamakta ve zaman kayıpları en aza indirilmektedir.

4. Pnömatik tip fren ile, dolap istenilen pozisyonda durdurulur. İşçi emniyeti ve kullanım kolaylığı ve tüm tahrik sistemindeki elemanların uzun ömürlü çalışması bakımından fren ile birlikte kullandığımız frekans konverter sistemi zaruri bir aksamdır.

5. Frekans konverter sistemi veya Hidrolik kavrama sistemi, dolaplarda yumuşak kalkış sağlar. Motorun ilk çalışmasındaki moment yükünü motorun, redüktör dişlilerinin ve pinyon dişlinin tamamen yüklenmesini önler. Böylece bu parçaların yıllarca problemsiz ve arızasız çalışması garanti altına alınmış olur.

6. Deri kalitesini arttıracak diğer önemli faktörlerden olan pH kontrolü ile işlem sürelerinin programlanması modern dolapların vazgeçilmez aksesuarlarındandır.

 

 

 

 


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.859028.9747
Euro31.132931.2576
Hava Durumu